Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Menu

Ważne strony

Newsletter

Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje na temat Biuletynu? Zapisz się!

Nawigacja

Treść strony

Kadra Pedagogiczna

KADRA PEDAGOGICZNA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2 ROLNICZEGO CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO I PRAKTYCZNEGO W ŁOWICZU W ROKU SZKOLNYM 2016/2017.

 

 

* Maria Laska - Dyrektor

nauczane przedmioty: informatyczne

* Maria Elżbieta Tataj - Wicedyrektor

nauczane przedmioty: matematyka

* Janusz Wróbel - Wicedyrektor

nauczane przedmioty: zawodowe - mechanizacyjne

* Bogumiła Rosa- Kierownik Szkolenia Praktycznego

nauczane przedmioty: informatyczne

 

* Emilia Adamowicz

nauczane przedmioty: religia, zawodowe - rolnicze

* Wojciech Białecki

nauczane przedmioty: zawodowe - mechanizacyjne

* Krzysztof Błaszczyk

nauczane przedmioty: przedmioty informatyczne

* Iwona Bogusiewicz-Kuś

nauczane przedmioty: zawodowe - żywieniowe

* Katarzyna Charążka

nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

* Paweł Chmielecki

nauczane przedmioty: zawodowe  - mechanizacyjne

* Elżbieta Chojnacka

nauczane przedmioty: język polski

* Grzegorz Chojnacki

nauczane przedmioty: historia, wos

* Irena Chorążka

nauczane przedmioty: biologia

* Jolanta Dębska

nauczane przedmioty: matematyka

* Magdalena Drobnik-Pudłowska

nauczane przedmioty: informatyczne

* Paulina Dróżdż

nauczane przedmioty: język niemiecki

* Jarosław Dubiel

nauczane przedmioty: zawodowe - mechanizacyjne

* Mieczysław Dukaczewski

nauczane przedmioty: zawodowe - energia odnawialna

* Magdalena Gasińska

nauczane przedmioty: fizyka, matematyka

* Agnieszka Golan

nauczane przedmioty: zawodowe - żywieniowe

* Anna Golędzinowska-Lebioda

pedagog szkolny

* Jan Golędzinowski

nauczane przedmioty: nauka jazdy, przepisy ruchu drogowego

* Linda Jakubowska

nauczane przedmioty: zawodowe – turystyczne, wychowanie fizyczne

* Bogusław Jarecki

nauczane przedmioty: informatyczne

* Adam Kaczmarczyk

nauczane przedmioty: zawodowe - mechanizacyjne

* Edyta Kłak

nauczane przedmioty: zawodowe - żywieniowe

* Ilona Kosiorek

nauczane przedmioty: przedmioty informatyczne

* Małgorzata Kosiorek

nauczane przedmioty: zawodowe - ekonomiczne

* Danuta Kowalska

bibliotekarz

* Elżbieta Kołaczek

nauczane przedmioty: matematyka

* Anna Kosmowska

nauczane przedmioty: zawodowe - żywieniowe, informatyczne

Anna Kowalska

nauczane przedmioty: zawodowe – żywieniowe, rolnicze

* Olga Kwapisz-Wojda

nauczane przedmioty: zawodowe - żywieniowe

* Agnieszka Leśniewska

nauczane przedmioty: zawodowe - logistyczne

* Katarzyna Mańkowska

nauczane przedmioty: zawodowe mechanizacyjne

* Maciej Milczarek

nauczane przedmioty: informatyczne

* Robert Olko

nauczane przedmioty: nauka jazdy

* Waldemar Osica

nauczane przedmioty: zawodowe ekonomiczne

* Magdalena Piechowska- Malińska

nauczane przedmioty: zawodowe - logistyczne

* Stanisław Pietrzak

nauczane przedmioty: zawodowe - mechanizacyjne

* Katarzyna Polak

nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne

* ks. Radosław Sawicki

nauczane przedmioty: religia

* Jolanta Sikorska

nauczane przedmioty: język niemiecki, język polski

* Donata Skierska

nauczane przedmioty: język polski

* Leszek Skórski

nauczane przedmioty: informatyczne

* Grzegorz Słoma

nauczane przedmioty: język polski

* Marta Staszewska

nauczane przedmioty: język niemiecki

* Olga Stera

nauczane przedmioty: język polski

* Jadwiga Studzińska

nauczane przedmioty: historia

* Piotr Sumiński

nauczane przedmioty: religia

* Dariusz Surma

nauczane przedmioty: geografia, zawodowe - mechanizacyjne

* Urszula Surma

nauczane przedmioty: chemia

* Ewa Szwarocka-Szczepańska

nauczane przedmioty: język angielski

* Mariusz Szewczyk

nauczane przedmioty: zawodowe mechanizacyjne

* Kamil Szkup

nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne

* Agnieszka Tomaszkiewicz

nauczane przedmioty: fizyka

* Anna Tomczak

nauczane przedmioty: język angielski

* Iwona Wiankowska

nauczane przedmioty: język angielski

* Krystyna Wilanowska-Biełoszejew

nauczane przedmioty: język angielski

* Milena Wojda-Wróbel

nauczane przedmioty: język niemiecki

* Elżbieta Wojtyna

nauczane przedmioty: ekonomiczne rolnicze

* Maciej Wróbel

nauczane przedmioty: język angielski

* Jerzy Zabost

nauczane przedmioty: zawodowe ekonomiczne

* Jakub Zaczkiewicz

nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne

* Piotr Żak

nauczane przedmioty: zawodowe - logistyczne

  • autor informacji: Agnieszka Kucińska
    data wytworzenia: 2012.09.11
  • opublikował: Agnieszka Kucińska
    data publikacji: 2006-03-30 13:19
  • zmodyfikował: Agnieszka Kucińska
    ostatnia modyfikacja: 2016-09-09 10:17

Opis strony

Agnieszka Kucińska - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - tel/fax (046) 837 33 77

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 7604
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2016-09-09 10:17

Starostwo Powiatowe w Łowiczu

ul. Stanisławskiego 30
99-400 Łowicz

NIP: 8341547057
REGON: 750147610
 

Dane kontaktowe

tel: +48 46 8375902
fax: +48 46 8375015

e-mail: starostwo@powiatlowicki.pl

Adres skrytki ePUAP: /2u86g2tsmx/SkrytkaESP

Godziny urzędowania

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek:  8 – 16
środa: 8 - 17

Odnośniki

Chmura tagów

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 4398764
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2017-08-18 10:50

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl