Treść strony
Kadra kierownicza:
Beata Żuk - dyrektor szkoły
nauczane przedmioty: zawodowe logistyczno-spedycyjne
Jolanta Karczewska - wicedyrektor
nauczane przedmioty: religia
Renata Pawlikowska - kierownik szkolenia praktycznego
nauczane przedmioty: chemia, zawodowe gastronomiczne
Nauczyciele:
Antosik Małgorzata
nauczane przedmioty: język niemiecki
Anyszewska Agnieszka
nauczane przedmioty: podstawy przedsiębiorstwa, zawodowe ekonomiczne, handlowe
Balcerzak Dariusz
nauczane przedmioty: matematyka, informatyka
Baleja Wojciech
nauczane przedmioty: geografia, religia
Brzozowska Magdalena
nauczyciel wspomagający
Renata Caboń
nauczane przedmioty: matematyka
Dębski Maciej
nauczane przedmioty: historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
Felczyńska-Pieklak Bożena
nauczane przedmioty: wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
Flis-Lepieszka Aleksandra
nauczane przedmioty: język niemiecki, zawodowe logistyczne
Gajda Agnieszka
nauczane przedmioty: zawodowe fryzjerskie
Gratys Włodzimierz
nauczane przedmioty: chemia
Grzywacz Agata
nauczane przedmioty: matematyka
Jabłońska Ewelina
nauczane przedmioty: zawodowe hotelarskie
Kazimierski Marcin
nauczane przedmioty: zawodowe technik fotografii i multimediów
Kędzior Sabina
nauczane przedmioty: język angielski
Kępka Halina
nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Kosiorek Marta
nauczane przedmioty: matematyka
Kotlarska Elżbieta
nauczane przedmioty: fizyka, biologia, informatyka
Kowalczyk Agnieszka
nauczyciel wspomagający
Kowalski Piotr
nauczane przedmioty: zawodowe technik fotografii i multimediów
Kunecka Agnieszka
nauczane przedmioty: matematyka
Kuras Błażej
nauczane przedmioty: chemia
Latoszewska Bogumiła
nauczyciel wspomagający
Michalak Monika
nauczane przedmioty: język angielski
Modzelewska Anna
nauczane przedmioty: matematyka
Perzankowska Ewa
nauczane przedmioty: zawodowe gastronomiczne
Pilna Karina
nauczyciel wspomagający
Plichta-Łazarska Renata
nauczane przedmioty: język polski
Polak Agnieszka
nauczane przedmioty: zawodowe gastronomiczne
Rondoś Marlena
nauczane przedmioty: zawodowe fryzjerskie
Rutkowska Justyna
nauczane przedmioty: język angielski
Sawczenko-Rondoś Maja
nauczanie indywidualne: język polski
Stańczyk Michał
nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne
Starzec Barbara
nauczane przedmioty: zawodowe gastronomiczne, hotelarskie, logistyczne
Stępień Małgorzata
obowiązki nauczyciela pedagoga
Śmiałek Aleksandra
nauczyciel wspomagający
Świątkowska Katarzyna
nauczyciel wspomagający
Wawrzyn Krzysztof
nauczyciel wspomagający
Więsek Iwona
nauczane przedmioty: plastyka
Wiśniewska Jadwiga
nauczane przedmioty: zawodowe gastronomiczne
Wojciechowska Aneta
nauczane przedmioty: zawodowe gastronomiczne
obowiązki nauczyciela bibliotekarza
Woźniak Jarosław
nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne, BHP
Zgorzelak Robert
nauczane przedmioty: religia
Znyk-Kaszewska Małgorzata
nauczane przedmioty: matematyka