Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Siedziba Centrum Usług Wspólnych Powiatu Łowickiego:
99-400 Łowicz Stary Rynek 17 
NIP: 8341891197
REGON  385170689
e-mail: miroslaw.k@cuwpowiatlowicki.pl

drukuj ()

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Mirosław Kret
    data wytworzenia: 2020-01-17
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2020-01-17 22:53
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2020-02-11 10:06

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Nr pokoju

Nr telefonu

Adres e-mail

Mirosław Kret

Dyrektor

29

468549491

miroslaw.k@cuwpowiatlowicki.pl

Patrycja Zielińska-Graczyk

Sekretarka/Inspektor Ochrony Danych

20

468549490

sekretariat@cuwpowiatlowicki.pl
 patrycja.g@cuwpowiatlowicki.pl

Magdalena Chodorowska-Pawlikowska

Główna Księgowa

22

468549492

magda.p@cuwpowiatlowicki.pl

Magdalena Dąbrowska

Zastępca Głównej Księgowej

21

468549493

magda.d@cuwpowiatlowicki.pl

Agnieszka Kucińska

Główna specjalistka od płac

27

468549494

agnieszka.k@cuwpowiatlowicki.pl

Iwona Surma

Dział płac

27

468549495

iwona.s@cuwpowiatlowicki.pl

Grażyna Kosińska

Dział płac

27

468549495

grazyna.k@cuwpowiatlowicki.pl

Grażyna Orzechowska

Dział księgowości

26

468549496

grazyna.o@cuwpowiatlowicki.pl

Małgorzata Pietrzak

Dział księgowości

26

468549496

malgosia.p@cuwpowiatlowicki.pl

Małgorzata Łapa

Dział księgowości

24

468549498

malgosia.l@cuwpowiatlowicki.pl

Monika Kurczak

Dział księgowości

24

468549499

monika.k@cuwpowiatlowicki.pl

Krystyna Purc

Dział księgowości

24

468549499

krystyna.p@cuwpowiatlowicki.pl

Klaudia Sędecka-Kowalska

Dział księgowości

24

468549499

klaudia.s@cuwpowiatlowicki.pl

Małgorzata Zabost

Radca prawny

25

468549497

malgosia.z@cuwpowiatlowicki.pl

Magdalena Bartosiak

Inspektor BHP

25

468549497

magda.b@cuwpowiatlowicki.pl

Krzysztof Łukasik

Informatyk

25

468549497

admin@cuwpowiatlowicki.pl

drukuj (Dane kontaktowe)

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 499
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2020-05-13 09:22

Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- miejsce przeszukiwania

Menu

Ważne strony

Starostwo Powiatowe w Łowiczu

ul. Stanisławskiego 30
99-400 Łowicz

NIP: 8341547057
REGON: 750147610
 

Dane kontaktowe

tel: +48 46 8375902
fax: +48 46 8375015

e-mail: starostwo@powiatlowicki.pl

Adres skrytki ePUAP: /2u86g2tsmx/SkrytkaESP

Godziny urzędowania

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek:  8 – 16
środa: 8 - 17

Odnośniki

Chmura tagów

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 7556556
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2020-07-03 14:13

Stopka strony