Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWA POWIATOWEGO W ŁOWICZU

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • dziennikustaw.gov.pl

Przejdź do: www.powiat.lowicz.pl

Treść strony

Siedziba Centrum Usług Wspólnych Powiatu Łowickiego:
99-400 Łowicz Stary Rynek 17 
NIP: 8341891197
REGON  385170689
 

drukuj ()

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Mirosław Kret
    data wytworzenia: 2020-01-17
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2020-01-17 22:53
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2021-09-16 16:02

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Nr pokoju

Nr telefonu

Adres e-mail

Magdalena Chodorowska – Pawlikowska

Dyrektor

29

468115391

magda.p@cuwpowiatlowicki.pl

Patrycja Zielińska-Graczyk

Sekretarka/Inspektor Ochrony Danych

20

468115390

sekretariat@cuwpowiatlowicki.pl
 patrycja.g@cuwpowiatlowicki.pl

Magdalena Dąbrowska

Główna Księgowa

22

468115392

magda.d@cuwpowiatlowicki.pl

Agnieszka Kucińska

Główna specjalistka od płac

27

468115394

agnieszka.k@cuwpowiatlowicki.pl

Iwona Surma

Dział płac

27

468115395

iwona.s@cuwpowiatlowicki.pl

Grażyna Kosińska

Dział płac

27

468115395

grazyna.k@cuwpowiatlowicki.pl

Grażyna Orzechowska

Dział księgowości

26

468115396

grazyna.o@cuwpowiatlowicki.pl

Małgorzata Pietrzak

Dział księgowości

26

468115396

malgosia.p@cuwpowiatlowicki.pl

Małgorzata Łapa

Dział księgowości

24

468115398

malgosia.l@cuwpowiatlowicki.pl

Monika Kurczak

Dział księgowości

24

468115399

monika.k@cuwpowiatlowicki.pl

Krystyna Purc

Dział księgowości

24

468115399

krystyna.p@cuwpowiatlowicki.pl

Klaudia Sędecka-Kowalska

Dział księgowości

24

468115399

klaudia.s@cuwpowiatlowicki.pl

Małgorzata Zabost

Radca prawny

25

468115397

malgosia.z@cuwpowiatlowicki.pl

Magdalena Bartosiak

Inspektor BHP

25

468115397

magda.b@cuwpowiatlowicki.pl

Krzysztof Łukasik

Informatyk

25

468115397

admin@cuwpowiatlowicki.pl

drukuj (Dane kontaktowe)

drukuj całą stronę

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 5102
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-05-30 08:54:40